HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

Firmamız Özkaynar Medikal Tekstil Faruk ÖZKAYNAR tarafından 2014 YIlı Şubat Ayında tek kullanımlık (Nonwoven) kumaştan, hastanelerde kullanılan ürünleri üretmeye başlamıştır. Profesyonel ve kurumsal hizmet verebilmek için 2015 yılı Ocak ayında Asrım Sağlık Tekstil Ürünleri İth. İrh. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Niğde Organize Sanayi Bölgesinde 4000 M2 kapalı alan yatırımlarında bulunup, Tüm Dünyada yaygın olarak kullanılan, tek kullanımlık hastane tekstil ürünlerini ve çok kullanımlık ürünleri üretecek, sağlık sektörü standartlarını artırmayı, ileri noktalara taşımayı ve en önmelisi kişiye özel giysi ve örtülere teşvik edecek enfeksiyon riskini minimuma indirmeyi misyon edinmiştir.

Temizlik ve hijyen ilkeleri ile yola çıkmış olan firmamız modern tıbbın gereği olan tek kullanımlık ve çok kullanımlık örtü ve önlük üretmekte olup kurumların ihtiyacına göre ürün yelpazesini sürekli genişletmektedir.

 

VİZYON

Kalite ve hijyenden ödün vermeden dünya standartlarında, hijyenik koşullarda üretim yapan Asrım Sağlık & Tekstil müşteri odaklı çalışmayı ilke haline getirmiştir.

Dokumasız (Non-woven) kumaşlar ile medikal kullanım için özel üretim yapan Asrım Sağlık & Tekstil dünyada güven sağlamış akredite bir kuruluş olan TUV Rheiland tarafından belgelendirilmiştir. Belgelerimiz EC Sertifikası (CE), Kalite Yönetim Sistem Belgeleri ( EN ISO 13485, EN ISO 9001), TSE Ürün Belgeleri (TS EN ISO 13795+A1).

Ürünlerin sterilizasyonunda Etilen Oksit sterilizasyonun yanında müşterilerimizin isteği doğrultusunda diğer sterilizasyon yöntemlerine göre daha üstün ve etkili olan Gama sterilizasyon tekniğini de kullanan Asrım Sağlık & Tekstil bu konuda Türkiye de bir ilke imza atarak sektöründe öncü olma niyetini bir kere daha sergilemiştir.

 

MİSYON

Temizlik, Titizlik ve Takip ilkeleri ile yola çıkmış olan Asrım Sağlık & Tekstil, modern tıbbın gereği olan steril tek kullanımlık cerrahiörtü, önlük ve setler ile non- steril önlük, örtü ve kılıf grupları üretmekte ve müşterilerinin ihtiyacına göre ürün gruplarını sürekli olarak geliştirmekte, yenilemektedir.

Batı da yaygın olarak kullanılan tek kullanımlık ürünler ile Türkiye de sağlık sektöründeki kaliteyi arttırmayı, sağlık sektörü standartlarını daha ileri noktalara taşımayı ve operasyon sırası/sonrası enfeksiyon riskini minimuma indirmeyi misyon edinmiş olan Asrım Sağlık & Tekstil Türkiye de Tek Kullanımlık Steril & Non-Steril Ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmayı ve sektöründe yenilikçi, dinamik bir yapı ile lider olmayı vizyonu olarak ortaya koymuştur.

BAZI REFERANSLARIMIZ

• ADANA NUMUNE EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ
• AKDAĞ MADEN DEVLET HASTANESİ
• AKHİSAR DEVLET HASTANESİ
• AKŞEHİR İLÇE DEVLET HASTESİİ
• AKTIP TIBBI ÜRN. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
• ALSANCAK DEVLET HASTANESİ
• AMASYA İL SAĞLIK DEVLET HASTANESİ
• ANAMUR DEVLET HASTANESİ

© 2015 ASRİM SAĞLIK TEKSTİL ÜRÜN. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.       © 2012-2020 Webmerkezi, Tüm Hakları Saklıdır.